Služby

Skupinové programy

Obrázek skupinové pragramy

Preventivní nebo léčebné skupinové programy probíhají ve vybaveném sále fyzio P.

Kapacita míst na jednotlivých lekcích dle rezervačního systému. 

Cena jednorázového vstupu je 120,- Kč a cena permanentky je nově 1.200,- Kč (10 vstupů + 1 ZDARMA).

Na naše lekce (všechny kromě dětských cvičení) se hlásíte pomocí rezervačního systému. Po rozkliknutí webové stránky "Rezervace cvičení" se vám zobrazí kalendář, kde uvidíte všechny lekce. Nejprve je nutné se zaregistrovat. Klikněte tedy na možnost "Registrace". Vyplňte veškeré údaje, odsouhlaste pravidla rezervačního systému a obchodní podmínky, a pak už jen klikněte na "Registrací uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR)". Registrace je nyní hotová! Pro přihlášení do systému použijte vaše přihlašovací údaje, které jste zadali při vytváření registrace.

Lekce jsou hrazeny z kreditu nebo permanentky. Máte tedy 2 možnosti - nabijete si kredit (např. 600,-) nebo si koupíte permanentku (1.200,-, tzn. 11 vstupů). Kredit/permanentku si můžete zaplatit přes platební bránu, převodem nebo hotově na naší klinice. Bez permanentky stojí každá lekce 120,-. Pro přihlášení na lekci v systému vyberte druh cvičení, klikněte na něj a zobrazí se možnost "Rezervovat". Poté opět bílý rámeček a možnost "Z kreditu" nebo "Z permanentky". Záleží, jak si lekce hradíte. Klikněte na jednu z variant a rezervace je tímto vytvořena. Pro zrušení rezervace si opět rozklikněte určitou lekci a pak už jen zvolte možnost "Zrušit rezervaci". Pokud své přihlášení zrušíte včas, prostředky (kredit nebo vstupy na permanentku) se vám automaticky připíší zpět.

Několik pravidel RS:

1. Lekce proběhne tehdy, pokud budou přihlášené min. 4 osoby.
2. Systém 3h před lekcí zkontroluje počet přihlášených osob - pokud je počet nižší než 4, automaticky přijde přihlášeným SMS o zrušení lekce.
3. Na lekci se nemůžete přihlásit, pokud je stav plný (10/10).
4. Vaši rezervaci je nutné zrušit alespoň 24h předem. Pokud se tak nestane, systém automaticky vaši platbu penalizuje a vy o peníze přijdete.
5. Pro osoby s nabitým harmonogramem doporučujeme - hlaste se na lekci až v ten den, kdy si budete jistí, že lekci stihnete.
6. Jen pozor na to, že 3h před lekcí už není možné vytvořit rezervaci.
7. Jeden uživatel může vytvořit 2 rezervace na lekci (např. maminka + dcera nebo 2 kamarádky).

Pokud si nebudete vědět rady, volejte Veronice na recepci (7:30 - 16:00) na tel. 739 498 917. Zastavit se můžete i osobně. Razíme heslo, že vše má své řešení :-)

Ikona telefonRezervace cvičeníSólová latina

Sólová latina je taneční lekce latinsko-amerických tanců určená pro všechny bez tanečního partnera, kdo se chtějí naučit tančit. Je určena i pro ty, kteří chtějí oprášit své taneční umění. Dopřejme svému tělu zdravý pohyb a udržíme se ve formě. Během kurzů si postupně osvojíme základní kroky oblíbených společenských tanců (Samba, Cha-Cha, Jive, Rumba, ...) a naučíme se i složitější taneční variace. Lekce jsou pro ženy a muže všech věkových kategorií, začátečníky i pokročilé. Naučíme se propojit pohyb s elegancí, smyslností a temperamentem. Latina je mimo jiné i skvělá varianta kardio cvičení, které dokonale formuje postavu a pálí přebytečné tuky. Nejen, že si zacvičíme, ale zároveň se tím odreagujeme od každodenní rutiny, zbavíme se přebytečného stresu a načerpáme pořádnou dávku pozitivní energie.

Pro koho: ženy i muži bez rozdílu věku

Délka: 60 minut

Kdy: každé pondělí v 17.00 hod.

Cvičení po práci

Bolí Vás po práci záda nebo za krkem? Potřebujete se po práci protáhnout a udržet se ve formě?

Přijďte si k nám po práci zacvičit motivující cvičení zaměřené na partie přetěžované v práci. Cvičení je orientováno na zvyšování stability v oblasti zad a velkých kloubů a zlepšení funkce důležitých svalů. S použitím různých pomůcek se protáhnete a zpevníte po celodenní námaze.

Pro koho: ženy i muži bez rozdílu věku

Délka: 50 minut

Kdy: každé úterý a středu od 16.30 hod.


Cvičení pro ženy a těhotné

Chcete se udržet během těhotenství v kondici? Bolí Vás záda během těhotenství? Trpíte nechtěným únikem moči?

Přijďte a zacvičte si s námi cvičení pro posílení svalů pánevního dna v kombinaci s důležitým stabilizačním cvičením zaměřeným na pánev, bedra a kyčelní klouby, které je určené pro těhotné ženy.

Pro koho: těhotné ženy

Délka: 50 minut

Kdy: každé úterý od 17.30 hod.


Cvičení pro ženy

Trpíte nechtěným únikem moči? Bolí Vás záda během těhotenství nebo po porodu? Máte problémy s otěhotněním?

Přijďte a zacvičte si s námi cvičení pro posílení svalů pánevního dna v kombinaci se stabilizačním cvičením zaměřeným na pánev, bedra, kyčelní klouby i ostatní partie s použitím různých pomůcek a závěsného zařízení.

Pro koho: ženy bez rozdílu věku

Délka: 50 minut

Kdy: každé úterý od 18.30 hod.


Jogalates 

Jogalates je metoda cvičení z kategorie body and mind lekcí, která kombinuje prvky pilates a jógy. Je vhodná pro každého bez rozdílu věku či pohlaví. Při lekcích dostaneme potřebné svaly do zdravého napětí a vyčistíme hlavu od věčných mentálních zmatků. Klademe důraz na správné dýchání a držení těla. Propojíme celé tělo do jednoho harmonicky fungujícího celku. Zvyšujeme vytrvalost, sílu, ohebnost a koncentraci. Zlepšujeme psychickou i fyzickou rovnováhu a vitalitu. Správným a pravidelným cvičením si pomůžeme od bolesti zad a svalových dysbalancí.

Pro koho: pro všechny bez rozdílu věku

Délka: 50 minut

Kdy: každou středu od 8.30


Fit senior

Chcete, aby byl váš život plnohodnotný? Udržet se v kondici i v pokročilém věku?

Cvičení pro seniory vychází z kombinace protahovacích a posilovacích cviků. Zaměříme se na regeneraci pohybového aparátu, protažení celého těla, nácvik správného držení těla, zlepšení stability a rovnováhy s použitím různých cvičebních pomůcek.

Pro koho: pro seniory

Délka: 50 minut

Kdy: každou středu od 09.30 hod


Fit maminka

Chcete se vrátit po porodu do kondice?

Připravili jsme pro vás funkční cvičení pod vedením školené instruktorky, při kterém klademe důraz na zpevnění svalů problémových ženských partií, ale také na aktivaci důležitých svalů středu těla. Naučíme se kompenzační cviky, které uleví rozbolavělým zádům, protáhnou ramena a posílí důležité pánevní dno. Také se naučíme správnému pohybovému stereotypu při péči o miminko a další. Lekce je určena pro maminky s dětmi ve věku od 6 týdnů do 15 měsíců. 

Pro koho: pro maminky, které mají ukončené šestinedělí a nemají žádné zdravotní komplikace; pro maminky po císařském řezu je vhodná předchozí konzultace s lékařem

Délka: 50 minut

Kdy: každou středu od 10.30 hod


Hrátky s dětmi

Cvičení s dětmi s využitím netradičních pomůcek a nápaditých motivací ke cvičení, které zlepšuje jejich rovnováhu, posiluje a protahuje tělo. Děti se učí spolupracovat, pomáhat si a nepředhánět se.

Pro koho: pro děti od 3-5 let

Délka: 50 minut

Kdy: každou středu od 15.30 hod

Cena: 1 200,-/ 1. pololetí 2023/2024

Přihláška

na skupinový program Hrátky s dětmi.
Jméno:
Příjmení:
Datum narození:
Zdravotní omezení:
Zákonný zástupce:
Telefon:
E-mail:
Kontrola   

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb. a se zpracováním fotografií a audiovizuálních záznamů, které budou použity k propagaci kliniky fyzio P.

 


Stretch & Core

Chcete uvolnit svaly po zátěži? Zbavit se nepříjemného tahu a bolesti? Máte omezený pohyb?

Toto cvičení je kombinací zdravotního cvičení a cviků zaměřených na střed těla (core). Věnujeme se protažení a uvolnění svalů i fascií. Lekce je ve velmi klidném až relaxačním tempu a je vhodná i pro začátečníky. Pravidelným cvičením ovlivníme správné držení těla, odstraníme svalovou nerovnováhu i bolesti v oblasti šíje, zad či kyčlí. Zvýšíme kloubní pohyblivost a ohebnost celého těla. Naše výkonnost se zlepší a budeme odolnější vůči únavě.

Pro koho: pro ženy i muže bez omezení věku

Délka: 50 minut

Kdy: každou středu od 18.30 hodPilates

Pilates je cvičení vhodné pro udržení tělesné kondice v jakémkoliv věku. Jde o dynamičtější cvičení, při kterém zapojíme a posílíme střed těla, zlepšíme flexibilitu a zaměříme se na správné držení těla. Ulevíme bolavým zádům a krku. Na této lekci budeme společně rozvíjet koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Dbáme na správné a kvalitní provedení cviků. Vědomě propojíme tělo i mysl. Využívat budeme i různé cvičební pomůcky.

Pro koho: pro všechny bez rozdílu věku

Délka: 50 minut

Kdy: každé úterý od 15:30 a středu od 17.30 


Fyzio cvičení

Lekce pod vedením fyzioterapeutky jsou zaměřeny na odstranění svalových dysbalancí, zlepšení svalové koordinace, síly a flexibility, vhodné jako preventivní prostředek proti bolestem zad, svalů a kloubů. Cvičení je zaměřené na správný strečink celého těla a zapojení hlubokého stabilizačního systému páteře. Využíváme především váhu vlastního těla a některé fyzioterapeutické pomůcky. Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie a pro každého, kdo chce více porozumět vlastnímu tělu.

Pro koho: pro všechny bez rozdílu věku

Délka: 50 minut

Kdy: každý čtvrtek od 18:30


 

FyzioP - Petra Vondrašová
Voříškova 946/III., 339 01 Klatovy

© FyzioP - Petra Vondrašová Klatovy 2023 - všechna práva vyhrazena
Informace o zpracování osobních údajů | Informace o nakládání se soubory cookies
realizace Jaroslav Stýblo